Lorna Jane Clarkson

Lorna Jane Clarkson on asutaja mitmeid auhindu võitnud spordiriiete ketile Lorna Jane.
Tänaseks ta esindab enamat kui lihtsalt spordiriideid. Ta inspireerib naisi elama parimat elu, jälgides igapäevaselt- Move Nourish Believe filosoofiat. Lorna Jane'i lugu algas 1989. aastal kui ta tegi suuri muutusi naiste treeningrõivaste disainis. Olles pettunud igavate ja mitte inspireerivate spordiriiete valikust naistele, võttis ta kätte ja hakkas õmblema iseendale riideid, olles treener Põhja Queenslandis. Tema disainitud riided saavutasid suurt tähelepanu naiste seas, kes treenisid tema käe all. Nad hakkasid tellima tema disainitud riideid.

''Meie nägemus laieneb toote taha. Me mitte ei müü ainult spordiriiet, me müüme aktiivset eluviisi! Meie bränd julgustab naisi elama aktiivset elu ja jõudma enda võimete tippu.''

Lorna Jane alustas disainimist põhitööna, pärast tema igapäevatöö ülesütlemist hambaarstina ja kolimist tagasi Brisbane'i. Nõudlus kasvas ja ta avas esimese jaemüügi poe 1990. aastal Brisbane kesklinnas koos oma abikaasa Bill Clarksoniga. Sõna levis kiiresti Lorna naiselikust ja mitmekesisest disainist, tema meeskond kasvas koos uute poodidega üle Austraalia ja esimene pood USA-s avati aastal 2012.

LORNA_PRIMPED

Interneti teel on Lorna Jane brändil sadu tuhandeid jälgijaid.
Praeguseks on poode 155 üle terve maailma. Lorna Jane populaarne interneti lehekülg on www.movenourishbelieve.com See on koht, kus arendada enda teadmisi toitumisest, treeningutest ja kehahooldusest. Ammutada inspiratsiooni, et elada aktiivset elu iga päev.

Kui naised kannavad Lorna Jane riideid, siis nad ütlevad maailmale, et nad tahavad olla vormis, tervislikumad ja elada rohkem inspireeritud elu.''

KÕRGHETKED LORNA JANE'I KARJÄÄRIS

  • võitnud mitmeid RAQ Fashion Design auhindu
  • 2011 AMP Capital
  • BRW auhind kõige silmapaistvama jaemüügi eest

KIRJUTATUD RAAMATUD

  • Move Nourish Believe The Fit Woman's Secret, 2011.
  • MORE of the Fit Woman's Secrets, 2013.
  • NOURISH- The Fit Woman's Cookbook, 2014.