Tekstiilid

lj-excel

 

 

Lorna Jane kangal ei ole võrdväärset. Meie kaubamärk LJ ExcelTM kangas on täiuslik hommikuseks kõnniks, higistamiseks joogas või  trenniks jõusaalis.

Naine, kes kannab meie tooteid on nõus, et kvaliteet räägib enda eest ka peale mitmekordset pesu ja treeningut. Kõrgtehnoloogiline kangas ja maailmatasemel kanga struktuur tagab, et LJ ExcelTM abistab sind enne ja pärast treeningut, aitab sul tunda end enesekindlana ja liikuda stiilselt. Meie eksklusiivne kõrgtehnoloogiline kangas on ülim, mis peab olema, et toetada sind. Kanna seda terve päev. See hoiab sind jahedana ja kuivana, kui pingutad rohkem ja liigud kiiremini.

LJ EXCELTM CLASSIC

Meie enimmüüdud LJ ExcelTM kangas. LJ ExcelTM Classic kasutatakse enamus meie toodetes. Nendes kangastes kasutatakse mikrofiibri tehnoloogiat, et luua rohkem toetavat ja salendavat vormi. Kangas on paksem kui teistel toodetel ja matt viimistlus, et see ei tõstaks esile keha kumerusi.

 LJ EXCELTM COMPRESSION

LJ EXCELTM Compression kangad on ideaalsed kõrge intensiivsusega tegevustele ja esindab kõige paremat fitness kanga tehnoloogiat. Kaheksasse erisuunda veniv ja kõrge toetavuse astmega aitab LJ EXCELTM Compression läbida kõige raskemad treeningud.
Tuntud kui treeningujärgne ime. Compression rõivad aitavad taastuda ja leevendada lihasvalu, samal ajal vähendades kurnatust ja stimuleerides vereringet.

LJ EXCELTM MESH

LJ EXCELTM MESH kangad on disainitud, et hoida sind jaheda ja kuivana. Kerge ja hingav tehnoloogia võimaldab treenida mugavalt ja stiilselt.

 

 

LJ EXCELTM POWER MESH

Võrkmaterjal on kõrge sooritusvõimega ja innovatiivne kangas. Meie valikus esile tõstetud, kuna võrkmaterjal aitab vormida ja kontollida - siludes ning tasandades probleemseid alasid ja tuues teadlikust oma kehavormi kohta. Kombinatsioon nailonist ja elastaanist aitab luua antistaatilise toote, samas ka võideldes niiskuse eest. Võrkmaterjali kasutatakse paljudes toodetes meie brändis, et pakkuda parimat tuge ja mugavust.

SILVER TECH MESH

See kangas sobib kõrge intentsiivsusega tegevuse juurde ja pakub kombinatsiooni Poly/Elastan ja AerosilverTM . See kooslus pakub antimikroobset, niiskust juhtivat, kiirelt kuivavat kangast ja ennetab lõhna. AersosilverTM eesmärk on suurendada jõudlust ja vastupidavust - juhtides higi kangast väljapoole, sinu kehast eemale.

LJ EXCELTM HONEYCOMB MESH

Vormiv ja mitmekülgne. See stiil on üdini naiselik, kerge ja pehme katsuda. Antistaatiline viimistlus, kiiresti kuivav ja hingav toode. Kombinatsioon nailonist ja elastaanist loob kergema istuvuse. Kerge rõivas aitab vältida hõõrdumisi treeningutel.

LJ EXCELTM SPHERE MESH

Sphere Mesh on üks meie lemmikuid! Mitmekülgne ja kerge, see on täiuslik igapäevaseks jooksmiseks või tõsiseks spin treeninguks. Materjal on ühelt poolt sile ja teisel pool on tekstuuriga kangas mis pakub täielikku katvust ning samas aidates juhtida üldist niiskust.

LJ EXCELTM BESPOKE MESH / LJ EXCELTM THEA MESH / LJ EXCELTM OPTIC MESH

Need unikaalsed kangad on kasutusel meie kõige uuenduslikumates ja trendikaimates toodetes. Hoides sind kuiva ja jahedana ajal, mil tegeled treeninguga. Nad sisaldavad keerulisi mustreid ja pinnaefekte, et ühendada nii mood kui ka funktsioon. Inspireeritud viimastest moe disainidest. See stiil tabab tõelise Lorna Jane olemuse - kus mood kohtub spordiga.